Інформація

Доставка

Самовивіз

  • Замовлення можете отримати в нашій крамниці, яка розташована за вказаною в Контактах адресою.

Доставка Поштовими службами

  • Доставка здійснюється до відділення поштових служб Нова Пошта та Укрпошта.
  • Доставка здійснюється по території України за виключенням окупованих територій.
  • Доставку сплачує покупець у відділенні поштової служби при отриманні замовлення (Вартість доставки складає від 30 грн залежно від обраної поштової служби).
  • Термін доставки до 5 робочих днів залежно від обраної поштової служби.

Гарантії та повернення

Ми гарантуємо якість товару, його якісне пакування та своєчасну доставку. У разі виявлення дефекту чи невідповідності товару замовленому, ми здійснюємо за власний кошт заміну такого товару.

Товар, який був придбаний в нашій крамниці, можна повернути протягом 14 календарних днів, дотримуючись його початкового стану, згідно положень «Закону України про захист прав споживачів». Для цього вам треба написати нам лист на адресу sales@uacomix.com, зазначивши номер замовлення та найменування товару. Вартість доставки в цьому випадку компенсації не підлягає.

Оплата

  1. Розрахуватись готівкою одразу в крамниці.
  2. Або за допомогою терміналу ви можете зробити оплату банківською картою VISA / MasterCard.
  3. Для того, щоб оплатити банківською карткою VISA / MasterCard при покупці online оберіть, будь ласка, спосіб оплати «Оплата карткою».
  4. При виборі варіанту «Післяплата або Накладений платіж» оплата здійснюється при отриманні замовлення у відділенні «Нової Пошти». Комісію сплачує покупець. При обранні оплати «післяплата або накладений платіж», якщо покупець не забрав замовлення з поштового відділення протягом 5 діб, то замовлення автоматично повертається продавцю.

UA Comix ФОП Кордоба Б.Ю.

м.Львів, вул. Стефаника 1

email: sales@uacomix.com або contact@uacomix.com

phone: +380 97 846 64 24 - з 10:00 до 20:00