Оплата/Доставка/Гарантії - Ukrainian Assembly Comix

Оплата/Доставка/Гарантії

  Всі оплати що проводяться через шлюзи данного сайту йдуть на рахунок UAComix, котрому і належать всі майнові права на товари та твори представлені в асортименті сайту!

 

Наша крамниця гарантує належну якість товару, його пакування та своєчасну доставку в найкоротші терміни. У разі виявлення дефекту, браку чи невідповідності товару замовленому, ми здійснюємо заміну товару на аналогічний належної якості за власний кошт.

Товар, який був придбаний в нашій інтернет-крамниці, можна повернути протягом 14 календарних днів, за умови дотримання його початкового стану, згідно з положеннями “Закону України про захист прав споживачів”. Для цього вам треба написати нам  в телеграмі @TheNewRomancer зазначивши номер замовлення та найменування товару. Вартість доставки в цьому випадку не компенсується.

Оплата карткою VISA / MasterCard при покупці on-line
Для того, щоб оплатити банківською карткою VISA / MasterCard при покупці online оберіть, будь ласка спосіб оплати “Платіжна система LiqPay”.

Післяплата

При бажанні придбати товар і розрахуватися по факту доставки замовлення пишіть на пошту чи телеграм вказаний вище.

Якщо покупець не забрав замовлення при домовленості о “Післяплаті” з поштового відділення Нової Пошти протягом 5 діб, то замовлення повертається назад до магазину і повторне відправлення здійснюється лише після компенсації покупцем вартості попередньої доставки та повернення товару.

 

 

 

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю