Український мальопис "Максим Оса" (передзамовлення)

Козак Максим Оса прибув на суд Божий року 1636. Якби не так?! Оповідки про смерть, як і вона сама, для козаків такого штибу дещо перебільшено. Як це смерть? І без небезпеки, загадок, вродливих та звабливих жінок, колотнечі, метушні та бійок?! Здається, ще зарано грати із кістлявою у кості і розповідати Святому Петру про свої походеньки, бо смерть - це лише початок пригоди!

Передзамовлення першого тому серії «Українські Мальописи» від UA Comix та RedRoom Comix. І відкриває цю серію перевидання вже легендарної мальованої історії Ігоря Баранька «Максим Оса» («Людина з того світу» , «Скарб Вовкулаки»).

Окрім самого коміксу, для передзамовників ми готуємо декілька бонусів. Як ви вже, напевно, помітили, поки що ми їх не показуємо. Та повірте на слово, вони будуть. І того дня, коли вони тут зʼявляться, і десь хтось голосно вигукне: «Хай йому грець! Хочу!», ціна на передзамовлення зросте. Тож поспішайте.

АВТОР СЦЕНАРІЮ ІГОР БАРАНЬКО
МАЛЮНОК ІГОР БАРАНЬКО
ВИДАВНИЦТВО UA COMIX, REDROOM COMIX
Тип видання СЕРІЙНЕ ВИДАННЯ
МОВА ВИДАННЯ УКРАЇНСЬКА
КІЛЬКІСТЬ СТОРІНОК 92+
обкладинка ТВЕРДА
ФОРМАТ 205 х 270

Передзамовлення закрито, "Український мальопис "Максим Оса" (передзамовлення)" можна купити у магазині по ціні 300 (грн)